پیشنهاد مطالعاتی

ساخت وبلاگ
چکیده : عنوان کتاب: «مسیح کردستان» کتاب «مسیح کردستان»، به زندگی‌نامه سردار شهید «محمد بروجردی» پرداخته است ... با عنوان : پیشنهاد مطالعاتی بخوانید :

عنوان کتاب: «مسیح کردستان»

کتاب «مسیح کردستان»، به زندگی‌نامه سردار شهید «محمد بروجردی» پرداخته است و به نوعی این اثر به زندگی‌نامه شهید بروجردی تا 24 بهمن سال 57 اختصاص دارد.

کتاب "مسیح کردستان"، زندگی‌نامه داستانی سردار شهید محمد بروجردی به قلم نصرت‌الله محمودزاده، با طرح جلد و ویرایش جدید توسط انتشارات ملک اعظم بازنشر می‌شود. شهید محمد بروجردی از فرماندهان سپاه پاسداران است. کتاب "مسیح کردستان" زندگی‌نامه داستانی وی را تا تاریخ 24 بهمن سال 1357 شامل می‌شود. شهید بروجردی مسوولیت حفاظت از امام‌خمینی‌(ره) در بهمن سال 1357 و روز بازگشت ایشان را برعهده داشته است.

بخش قابل توجه و جذاب زندگی اغلب فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند شهید محمد بروجردی به حوادث قبل از پیروزی انقلاب مرتبط است و کمتر در آثار مکتوب انعکاس داده شده‌اند. بر همین اساس کتاب "مسیح کردستان" فقط این بخش از زندگی شهید بروجردی را دربر می‌گیرد. کتاب "مسیح کردستان" برای اولین‌بار در سال 1376 توسط ک‍ن‍گ‍ره‌ ب‍زرگ‍داش‍ت‌ س‍رداران‌ ش‍ه‍ی‍د س‍پ‍اه‌ و س‍ی‌‌وش‍ش‌ ه‍زار ش‍ه‍ی‍د اس‍ت‍ان‌ ت‍ه‍ران‌، منتشر و تاکنون به 3 چاپ رسیده است. انتشارات ملک اعظم این اثر را با ویرایش محمد خسروی‌راد و با طرح جلد نو، بازنشر می‌کند.

موضوع اصلی کتاب: تاریخ

زبان کتاب: فارسی

نام نویسنده: محمود زاده نصرت اله

نام انتشارات: ملک اعظم

سال انتشار: ۱۳۹۴

نوبت چاپ: ۴

شابک کتاب: ۹۷۸۶٠٠۶۱۲۳٠۴۲

جلد کتاب: شوميز

قطع: رقعي

تعداد صفحات: ۲۴٠ صفحه

وزن کتاب: ۳۲٠ گرم

قیمت: ۹٠,٠٠٠ریال

تعداد بازدید ها: ۲٠۹ بازدید

برگزاری جمع‌خوانی و بلند‌خوانی کتاب زندگی به سبک روح ا... در کتابخانه شهدای نیکنام‌ده...
ما را در سایت برگزاری جمع‌خوانی و بلند‌خوانی کتاب زندگی به سبک روح ا... در کتابخانه شهدای نیکنام‌ده دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 22 خرداد 1396 ساعت: 12:38