جلسه کلاس قرآن و نقاشی کودکان در کتابخانه شهدای امامه

ساخت وبلاگ
چکیده : برگزاری جلسه کلاس قرآن و نقاشی کودکان زیر ۹سال با موضوع جمع‌خوانی سوره انشراح در کتابخانه شهدای امام... با عنوان : جلسه کلاس قرآن و نقاشی کودکان در کتابخانه شهدای امامه بخوانید :

برگزاری جلسه کلاس قرآن و نقاشی کودکان زیر ۹سال با موضوع جمع‌خوانی سوره انشراح در کتابخانه شهدای امامه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، به‌همت مسئول کتابخانه شهدای امامه، زهره درزی، دوازدهمین کلاس آموزش قرآن و نقاشی کودکان زیر ۹ سال با موضوع جمع‌خوانی سوره انشراح، روز شنبه مورخ 28 مرداد ماه  ۱۳۹۶از ساعت 16 الی18 به مربی‌گری راحله درزی و با حضور جمعی از اعضا در محل کتابخانه برگزارشد.


هدف آموزشی این جلسه
روخوانی، تمرین معنا و صوت سوره‌ی انشراح بود .
سپس تمرین سوره مسد به‌‌‌صورت پرسش و پاسخ برگزار شد و سوره‌های حفظی جلسات پیش از کودکان پرسیده شد و اشکالات آن‌ها رفع گردید.


در بخش نقاشی نیز آموزش ترسیم انواع درختان و چند میوه از جمله سیب گلابی آلبالو و گیلاس و پرتقال با کمک شابلون و اشکال هندسی مورد توجه قرار گرفت.


کودکان در این جلسه همچنین یادگرفتند می توان بدون کمک ابزار و تنها با مهارت‌های اکتسابی قبلی و استفاده از مداد رنگی و خطوط نقاشی های جالبی کشید. آنان به کمک این روش درختانی از جمله بید مجنون و درختان انبوه و پرشاخ و برگ و میوه‌های متنوع ترسیم کردند.

 

برگزاری جمع‌خوانی و بلند‌خوانی کتاب زندگی به سبک روح ا... در کتابخانه شهدای نیکنام‌دهجلسه,کلاس,قرآن,نقاشی,کودکان,کتابخانه,شهدای,امامه,...
ما را در سایت برگزاری جمع‌خوانی و بلند‌خوانی کتاب زندگی به سبک روح ا... در کتابخانه شهدای نیکنام‌ده دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 1:33